תמיד חונכנו לברך את האחר בבריאות טובה ואריכות ימים, השאלה היא מה עלינו לעשות בכדי לאפשר זאת… ?
מדינת ישראל מספקת לכלל תושביה סל בריאות אחיד, על בסיס חוק ביטוח בריאות ממלכתי.

כניסתו של חוק ביטוח בריאות ממלכתי שנחקק בראשית שנת 1995, "טרף את הקלפים" והיווה את ירית הפתיחה לכניסתן של חברות הביטוח וקופות החולים לפיתוח ושיווק מוצרי ביטוח משלימים בהתאם לחוק.
קופות החולים הפכו את עורן מבחינה תדמיתית בחיזור אחר לקוחות פוטנציאליים. במאמצי החיזור אחר הלקוחות הושקו כרובד שני למערכת הבריאות, שרותי בריאות נוספים (שב"ן), המציעים כיסויים מורחבים תמורת תשלום נוסף.
בנוסף לשירותי השב"ן ותחת בקרה של המפקחת על הביטוח, משווקת קופות החולים פוליסות סיעוד, ולמעשה משמשות גורם תיווך בין מבוטחיהן לבין חברות הביטוח.
פוליסות הסיעוד המשווקות ע"י קופות החולים אחידות ומעניקות כיסוי בסיסי לתקופה מקסימלית של 5 שנים, במקרים בהם המבוטח עונה להגדרת מקרה ביטוחי עפ"י תנאי הפוליסה.
אמנם הכיסוי משווק תחת "מטרייה סוציאלית" בדמות קופת חולים, אך בפועל בזמן אמת ההתמודדות ביישוב התביעה ומימוש מלוא הזכויות הסיעודיות הוא אל מול חברות הביטוח !
כידוע, חברות הביטוח הן חברות פרטיות ופעילותן נבחנת מידי יום אל מול בעלי המניות… המטרה הבלתי מוצהרת תהיה תמיד רווח מקסימלי, ולעד האינטרס של חברת הביטוח יהיה מנוגד לאינטרס ולצורך של המבוטחים !
חברת "אופק" מסייעת ללקוחותיה לממש את זכויותיהם הסיעודיות אל מול סבך הביורוקרטיה בחברות הביטוח, תוך היכרות, ניסיון ומקצועיות בתחום.
אם גם אתם נאלצים להתמודד עם הביורוקרטיה, האכזריות וחוסר הרגישות של חברות הביטוח במימוש הזכויות הסיעודיות שלכם, פנו אלינו עוד היום.
אל תהיו לבד במערכה, יש לנו את כל הכלים המתאימים לעזור לכם לקבל את המגיע לכם !

השארת תגובה